Bloog Wirtualna Polska
Są 1 269 682 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Cisza...

czwartek, 08 września 2011 23:11

… 

 

 Co ja mogę napisać jak ciągle mam pustkę w sercu...Tak bardzo bym chciała, żeby to jeszcze jedno moje marzenie się spełniło. Czekam na to z utęsknieniem. Tylko ciągły brak kasy wstrzymuje nasze starania. Ostatnio wiele przeszłam i już wiem, że nie mamy szans na naturalną ciążę. To straszne żyć z takim wyrokiem. I proszę nie piszcie, że cuda się zdarzają - nie nam i nie w naszym przypadku. Mamy wyniki czarno na białym i genetyka nie kłamie. Dlatego Synku zrobię wszystko, żeby jeszcze podejść do AZ i doczekać się Maleństwa.

 Kocham Cię nad życie!

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

Ale ten czas leci..

sobota, 09 kwietnia 2011 23:00

 

 

  Dawno nie pisałam, ale nie mam też zbytnio o czym. Życie płynie swoim rytmem. Dni pędzą jak szalone. Doba powinna trwać 48 h. Rośniesz mi Synku jak na drożdżach. Za chwilę skończysz 3  latka (kiedy ten czas zleciał?). Zastanawiamy się nad imprezką dla Ciebie. Chciałabym dać Ci ten jedyny, najwspanialszy prezent - brata lub siostrę. Niestety, życie bywa okrutne. Gdyby nie nasza strata w październiku, już byśmy się cieszyli dużym brzuszkiem i maluszkiem fikającym - Twoją siostrzyczką, Małgosią. A dziś zostało nam tylko zapalić dla Niej światełko.

  Może jeszcze kiedyś doczekasz się takiego prezentu....bardzo bym chciała...

 

                      Kocham Cię Skarbeńku.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (3) | dodaj komentarz

Nie mogło być inaczej

poniedziałek, 14 lutego 2011 21:38

   Czego ja się spodziewałam? Głupia i naiwna. Tak bardzo chciałam wierzyć, że tym razem doczekamy się drugiego potomka. Kolejna porażka, kolejna biochemiczna ciąża.

  Na początku była wielka radość. Najpierw w 8dpt zrobiłam betę i wyniosła 5,6. Po cichutku zaczęłam wierzyć w sukces. W 12 dpt beta była już 56. Teraz to już z Twoim Tatem zaczeliśmy snuć plany. Po 2 dniach powtórzyłam badanie i już tylko 62. Strach się wkradł w moje serce, ale nadzieja wciąż była. Do 10 lutego. Kolejne badanie wykazało spadek hcg o połowę. Szanse na rodzeństwo dla Ciebie spadły do minimum.

Dziś definitywnie zakończyła się moja ciąża. Jestem w rozsypce. Ile jeszcze człowiek może znieść? Za kogo dźwigam ten krzyż? Ile jeszcze takich niespodzianek szykuje dla mnie los? Nie da siętego przeiwdzieć.

A może najwyższy czas odpuścić? może to znak od losu, że Ty masz być jedynakiem? Jakoś nie mogę w to uwierzyć. Tak bardzo bym chciała walczyć znowu, ale za co? Nie mamy nic. Zero oszczędności, zero kasy na czarną godzinę. Każdą zarobioną złotówkę inwestowaliśmy w transfery. Wszystko, żebyś tylko miał rodzeństwo, żebyś nie był sam. I wszystko na próżno. Nie masz barata ani siostry, a my nie mamy pieniędzy. Może to dobry moment, żeby powiedzieć DOŚĆ? Muszę się nad tym zastanowić, bo coś nam się Synku z Twoim Tatą nie układa. Gdzieś w tej walce o Dziecko zgubiła nam się wspólna nić porozumienia. Zaczynamy żyć obok siebie, a nie ze sobą. W chwili obecnej rozmawiamy już tylko o Tobie. Zabrakło nam czułości, bliskości, zrozumienia. Wszystko jest tak jak być nie powinno. Gubię się w tym wszystkim i nie wiem czy chcę tak dalej żyć.

Wiem jedno, żyję dla Ciebie, bo jesteś moim jedynym Skarbem.

KOCHAM CIĘ BARDZO.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (4) | dodaj komentarz

Trzy miesiące tęsknoty...za 10 dni chwila prawdy...

piątek, 28 stycznia 2011 22:46

 

  Dziś mija 3 miesiące jak nasze Maleństwo odeszło od nas... 3 Miesiące bólu, strachu, rozpaczy i wiekiej tęsknoty. Nie ma chwili, żebym nie myślała o Tobie Aniołku. Zawsze będziesz w moim sercu.

  Za 10 dni nastąpi chwila prawdy. Dzięki wspaniałej Jero udało nam się uzbierać odpowiednią kwotę na transfer. 25 stycznia o godzinie 16 miałam podane 3 zarodeczki. Dziękuję Ludziom o Wielkim Sercu. I mam cichą nadzieję, że teraz już wszystko skończy się dobrze.

     Proszę o modlitwę.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (5) | dodaj komentarz

Cierpię...

niedziela, 09 stycznia 2011 22:01

 

Tak bardzo tęsknię za Tobą Aniołku...zamiast fikać koziołki pod moim sercem zapalam codziennie świeczkę dla Ciebie...Brakuje mi Ciebie bardzo...


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (3) | dodaj komentarz

Licznik odwiedzin:  8 574  

O moim bloogu

Tu jest opisana nasza walka o Ciebie Synku. Długa i ciężka. Ale warto było walczyć i przejść każdą drogę, żeby usłyszeć Twój radosny śmiech i tupot małych stóp :-))) Teraz będziemy walczyć o rodzeństwo dla Ciebie ;-) Po długiej walce udało się :-)Termin porodu 22 maj 2011. Niestety radość trwała krótko..w 11 tygodniu ciąży nasza Kruszynka dołączyła do grona Aniołków :-(

schowaj...

O mnie

Jestem kobietą..zamężną..mamy wspaniałe dzieciątko, które kocham ponad wszystko..Jesteśmy po IVF i 3 transferach. Nie udanych. A dzięki ludziom o WIELKIM sercu mamy wspaniałego synka.Dziękuję, że istnieje AZ.

Statystyki

Odwiedziny: 8574
Wpisy
  • liczba: 59
  • komentarze: 96
Galerie
  • komentarze: 0
Bloog istnieje od: 3007 dni

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

Pytamy.pl